Mänguline jõulupidu Ettevõtluskülas

Avasta meeskonnakaaslaste varjatud anded ja toeta noorte ettevõtlikkust

Soovitame meeskonnale, kes soovib:

  • lõbusat ja tähendusrikast koos aja veetmise viisi
  • ettevõtlussimulatsiooni käigus üksteist paremini tundma õppida
  • esitada meeskonnale mängulisi fantaasiat nõudvaid väljakutseid
  • naerda ja arutleda hoiakute üle, mis simulatsioonis välja mängivad

Kestus

3.5h

Mängijaid

20-30

Hind linnakus

850 € / simulatsioonimäng

Soovitatud vanus

18+ a

Mis jõulupeol toimub?

Miks tulla Ettevõtluskülla?

Ettevõtlusküla eripära on ettevõtlussimulatsioonid ja meeskonna hoiakute treening läbi rollimängude. Pakume peo sisuks ettevõtlusteemalist simulatsioonimängu, kus osalejad saavad mängus kogeda erinevaid ettevõtlusalaseid väljakutseid, analüüsida erinevaid töö- ja juhtimisstiile, avastada oma meeskonna varjatud tugevusi ning luua meeskonnaga suuremat ühtsustunnet. Mäng toimub meeskondlike tegevuste ja mängutreeneri juhendatud analüüsi vaheldumisena. Aitab osalejatel omandada praktilisi ärioskusi, mida saab rakendada ka päriselus ning õppida finantsplaneerimist, müügitaktikaid ja juhtimisstrateegiaid. Kas suudate koos edu saavutada ning avastada üksteist toetavad viisid meeskonnatööks?

Meeskonnatöö

Aja surve ning kriitilise finantsseisu olukorras paneb mäng meeskonnatöö oskuse proovile. Üsna kiiresti ilmneb, kellele on olulised inimesed ja suhted, kellele protsessid ning kellele tulemused. Kõiki on vaja, kuidas nad ainult koos tööle panna?

Probleemide lahendamine

Osalejad jagatakse meeskondadeks keerulises majanduslikus olukorras ettevõtetesse, mis tuleb piiratud ajaga kriisist välja tuua. Probleeme, mida lahendada on palju ning lausa kohustuslik on kasutada loomingulist mõtlemist ja innovatiivseid lahendusi.

Ürituse hind

Ürituse hind alates 850€ (simulatsiooni hind, toitlustus ei sisaldu hinnas). Jõulupeo toimumiskoht on Tartu Ettevõtlusküla ja Purk Kohvik & Catering aadressil Narva mnt 3. Kui tekib lisaküsimusi või soovite jõulupidu broneerida, siis võtke meiega ühendust tartu@ettevotluskyla.ee või helistage 5470 0089. Ettevõtluskülas on võimalik ka korraldada omale sobiv üritus, kus üheks tegevuseks on simulatsioonimäng või Teie vajadusetele vastav meeskonnakoolitus.

Toitlustus

Pärast mängu on soovi korral toitlustus lisatasu eest alates 13 €/in koostöös Purk Kohvik & Catering. Menüü on paindlik ning vastavalt teie soovidele kohandatav. Toitlustuse tellimiseks ja menüü kinnitamiseks saate täpsemat teavet kirjutades aadressil info@kohvikpurk.ee.

Kas sulle läheb korda noorte ettevõtlikkuse ja meeskonnatöö oskuste arendamine?

NOORTEETTEVÕTLIKKUS

Pakume võimalust toetada kooliõpilaste Tartusse tulekut ühe õppemängu ulatuses (450€) või teile sobivas summas. Kui soovite, saate ise valida, mis kooli või klassi Te toetate ning teha sellega lastele üks ilus jõulukingitus! Lastele ja noortele on õppemängud Ettevõtlik Pere ja Ettevõtlik Kodanik.

Kui tekib lisaküsimusi, siis võtke meiega ühendust tartu@ettevotluskyla.ee või helistage 5470 0089.