Ettevõtlusküla Äritänav


Ettevõtlusküla Äritänav - kõige omanäolisem koolituskoht Eestis!

Koolituse või ürituse korraldamisel on lisaks sisule oluline ka keskkond, milles osalejad viibivad. Emotsionaalne ruum loob hea õhkkonna ning häälestab osalejad kiiremini. Lisaks toimib emotsioon võimendina teadmistele, ehk emotsionaalsed situatsioonid püsivad inimestel kauem meeles ning õpitu ei unune.

Emotsioon + teadmised = õpitu, mis ei unune!

Ettevõtlusküla Äritänav on disainitud meie rollimänge silmas pidades. Ruumi keskosa on avara platsiga, mis võimaldab liikuda ja koguneda suuremal seltskonnal. 7 eri stiilis ettevõtteks disainitud väiksemat ruumi võimaldavad gruppidel eralduda ning keskenduda oma rühmatöödele.

Ruumid on emotsiooni võimendamiseks dekoreeritud nii seest, kui väljast detailidega, mis iseloomustavad konkreetset ettevõtet, et rollimängu sisse elamine oleks täielikum. Nii nagu teatriski, kus põhi töö teevad näitlejad, kuid dekoratsioonid ja kostüümid loovad sobiva aura.

Suurepärane koht koosoleku või ürituse pidamiseks

Igapäevaselt on väiksed ruumid kasutatavad kohtumiste pidamiseks ning ruum tervikuna sobib hästi ka muude ürituste nagu seminaride ja konverentside pidamiseks. Esitlus- ja helitehnika on ruumi sisse ehitatud. Ruumide vahel toimib sisetelefonide süsteem ning igas koosoleku ruumis on valge tahvel.

Olmeruumid nagu garderoobid ja tualetid on olemas, majas pakub toitlustust ja catering teenust kohvik, mis asub otse Äritänava ukse taga.

7 eri stiilis ruumi
ca 100m2 plats

Kogupind ca 200 m2

Sisetelefonid ruumide vahel

Esitlus- ja audiotehnika

image
image
image
image
image
image
image
image