2000 koolinoort
rahatargaks ja ettevõtlikuks

Esimene Eesti ettevõtluslinnak
80 rollimängul põhinevat ettevõtluskoolitust
2000 alg- ja põhikooliõpilast koolitatud ettevõtjateks

Pane õlg alla

Kiiresti muutuv ja täis erinevaid valikuid ühiskond paneb tänased noored kõvasti proovile. Tulevikus võib karjäärielu koosneda kuni 20-st erinevast töökohast. Sellises keskkonnas kujuneb edasiviivaks jõuks ettevõtlikkus. Ettevõtlikkusega kaasneb julgus teha ise asju. Selleks korraldab MTÜ Ettevõtlusküla alg- ja põhikooli lastele ettevõtlusteemalisi õppemänge, et noored kogeksid probleemide lahendamise, otsuste tegemise, vastutuse ja vabaduse võlusid.

Õppeaastal 2017/2018 soovime õppemänge korraldada vähemalt 2500 alg- ja põhikooli lapsele. Ettevõtlusküla korraldas õppeaastal 2016/2017  üle 80 rollimängul põhinevat ettevõtluskoolitust 2000 noorele.

Koolituse käigus arendavad õpilased mängulisi ettevõtteid, õppides seeläbi ettevõtluse ja finantside põhitõdesid.

Linnaku rendi, materjalide, mängujuhi ja instruktorite kulu tõttu puuduvad koolidel Ettevõtlusküla koolituste soetamiseks aga vajalikud ressursid. Sestap kutsub Ettevõtlusküla nii ettevõtteid, organisatsioone kui ka kohalikke omavalitsusi finantsiliselt toetama koolilastesse ettevõtluspisiku süstimist. Ühe Ettevõtlusküla mängu ehk kahetunnise koolituse maksumus on klassikollektiivile (20-30 õpilasele) 350€.  Koos on lihtsam teha suuri tegusid!

Noorte ettevõtlikkuse arengut saate toetada, tasudes enda poolt määratud mängude hulgal läbiviimise kulusid, mille arvelt saavad noored tasuta ettevõtlikumaks.

Iga toetatud koolituse eest tagab Ettevõtlusküla, et klassiruumi jagu õpilasi saaks tulevasel õppeaastal võimaluse oma ettevõtlusoskuseid arendada.

Kui Teil on soov toetada kindla kooli või piirkonna õpilasi, siis Teie toetus läheb just nendele ning neil on võimalus tulla Tartus asuvasse Ettevõtlusküla linnakusse.

Läbi meediakanalite juhime rahva tähelepanu väärtusele ja potentsiaalile, mida ettevõtete poolt toetatud koolitused loovad nii ettevõttemaastikule kui ka Eesti riigile. Toetatud koolidele anname kindlasti teada, missugune ettevõte neid toetas.

Lisaks saavad ettevõtted end linnakus turustada, kasutades oma organisatsioonile kohaseid tarvikuid, nagu mängublanketid, linnaku kujundus või suisa mängus oleva ettevõtte nimi.

Anna endast teada!

Tõnis Petersell

tonis@ettevotluskyla.ee

+372 53 471 529

Tõnis Petersell