100 lastekodulast Ettevõtluskülla


 

Koos Tõnis Niinemetsaga kutsume Teid kõiki osa võtma vahvast heategevuslikust kampaaniast „100 lastekodulast Ettevõtluskülla”! Selleks, et ka lastekodulapsed saaksid olulised teadmised ettevõtluses, anna omapoolne toetus ning saame üheskoos kokku 2000€!

 

Meie saame muuta noored ettevõtlikumaks!
Kampaania kestab 24.02-17.03


MTÜ Ettevõtlusküla

LHV EE517700771000716076

Selgitus: Annetus


 

 

Noored koostöös Ettevõtluskülaga on algatanud kampaania ,,100 LASTEKODULAST ETTEVÕTLUSKÜLLA”, mille eesmärk on anda Eesti Vabariigi 100. aastapäeva puhul 100’le lastekodulapsele võimaluse saada ettevõtlikumaks.

  • Eesmärk on saada üle Eesti 100 lastekodulast Ettevõtluskülla, et ka nemad saaksid ennast arendada ettevõtluse alal. Ettevõtlusküla, kui hariv mäng, on hea vaheldus lastekodule. Anname neile võimaluse tunda ennast ettevõtjatena ja süstime neisse usku, et soovi korral on igaühel võimalik ettevõtjaks saada.
  • Ettevõtluskülal on ettevõtlust, majandust ja rahatarkust õpetavad rollimängud kõikidele vanusegruppidele. Ettevõtlusküla koolitusmängud toimuvad tehislinnakus, kus on esindatud erinevad ettevõtted ning riigiasutused. Mängijad jagatakse rollidesse ning neile antakse rollikohased ülesanded. Mängu käigus õpitakse nägema ja looma seoseid kodanike, majanduse ja ühiskonna toimimisest. Iga mängu juhendavad koolitatud juhendajad, kes abistavad lapsi mängu ülesannete täitmisel ning viivad läbi mänguga seotud õppetegevusi. Mängud on suunatud lasteaia, algkooli, põhikooli ja gümnaasiumi lastele.