Lapsevanemale

Laagri info saabumise, lahkumise ja tehnika kohta

Laagris on sülearvutid, DVD mängijad, telekad ja muud tehnilised vahendid üleliigsed, palume need koju jätta! Mobiiltelefoni võib laagrisse kaasa võtta, aga seda saab kasutada vabal ajal. Kõige parem on ka telefon koju jätta, sest kodustega saab hästi ühendust hoida laagri juhataja ja kasvataja telefonide abil. Laagrilisi ootame laagrisse esimesel laagripäeval ajavahemikus 10.30-11.30 ja lahkumine toimub viimasel laagripäeval alates 14.00.

Majutus ja toitlustus

Suvel on koos 40-60 noort. Noored majutatakse koolimajas, kus on soe vesi ja dušš. Suvelaagris on igale noorele ette nähtud kolm põhitoidukorda ja üks oode. Toidud on valmistatud kvaliteetsest ja värskest toorainest ning portsjonid on korralikud.

Registreerimine ja laagritasu

Laagrisse registreerimine toimub e-posti või kodulehel oleva lingi kaudu. Kui olete edastanud noortelaagrisse registreerimiseks kõik vajalikud andmed, siis väljastame teile ühe nädala jooksul alates broneeringu tegemisest arve, mille tasumine toimub kahes osas – esialgu broneeringutasu summas 50 EUR ja neli nädalat enne laagrivahetuse algust peab olema tasutud kogu laagrikoha maksumus. Laagri broneeringutasu ei kuulu tagastamisele.

Arve väljastamine ja tasumine

Arve väljastame elektronposti teel Teie poolt nimetatud aadressile. Arve tasumisel märkige selgitusse arve number ning lapse nimi, kelle eest tasute. Laagrikoha maksumust ei arvestata koolituskuludena tulude deklareerimisel.

Haigestumine enne laagrit ja laagrist loobumine

Hiljemalt 5 päeva enne laagri algust teatatud haigestumisest (arstitõendi olemasolul) tagastatakse Teile makstud summa, millest on maha arvatud laagri broneeringutasu. Kui laagri alguseni on jäänud vähem kui 3 päeva ja Te esitate arstitõendi, siis tagastatakse 50% summast, millest on maha arvatud laagri sissemakse. Laagri koha loobumisel tuusiku sissemakset ei tagastata. Ilma arstitõendita laagri koha loobumisel tagasimaksu ei toimu. Raha tagasisaamiseks on lapsevanemal vajalik esitada avaldus. Raha tagasi ei maksta, kui laps saadetakse koju seoses laagri eeskirjade rikkumisega või juhul, kui lapsevanem soovib lapse mingil põhjusel enne laagrivahetuse lõppemist ise ära viia.

image
01.08-06.08.2017

Rasina koolimaja

150 €